ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

                

                                 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Υποψήφιοι για την Διοίκηση του Περιφερειακού Τμήματος

Α/Α       ΕΠΩΝΥΜΟ        ΟΝΟΜΑ            ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1           ΑΛΕΞΙΟΥ            ΓΑΒΡΙΗΛ             ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2           ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3           ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΥΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4           ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5           ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6           ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ     ΑΓΓΕΛΟΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ

7           ΓΙΛΤΙΔΗΣ            ΙΓΝΑΤΙΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ

8           ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9           ΚΩΤΣΙΔΗΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΠΕΤΡΟΣ

10         ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

11         ΜΑΡΚΑΚΗΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ           ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12         ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

13         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ

14         ΣΑΛΑΜΕΤΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

15         ΦΛΩΡΟΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16         ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ

                                       

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή του Περιφερειακού Τμήματος                           

Α/Α       ΕΠΩΝΥΜΟ        ΟΝΟΜΑ            ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1           ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2           ΚΑΡΑΔΕΔΟΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ

3           ΣΑΡΑΓΛΙΑΔΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΠΕΤΡΟΣ

                                       

Υποψήφιοι για την Γενική Αντιπροσωπευτική Συνέλευση του Περιφερειακού Τμήματος

Α/Α       ΕΠΩΝΥΜΟ        ΟΝΟΜΑ            ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1           ΑΛΕΞΙΟΥ            ΓΑΒΡΙΗΛ             ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2           ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3           ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ    ΑΓΓΕΛΟΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4           ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΥΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5           ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6           ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7           ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ

8           ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ     ΑΓΓΕΛΟΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ

9           ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

10         ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11         ΓΙΛΤΙΔΗΣ            ΙΓΝΑΤΙΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ

12         ΖΑΙΚΟΥ- ΟΡΓΑΝΤΖΗ        ΑΝΤΩΝΙΑ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13         ΘΕΟΦΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14         ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΣΥΜΕΩΝ

15         ΚΑΛΑΠΟΤΛΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΣΤΕΡΓΙΟΣ

16         ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17         ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

18         ΚΑΡΑΔΕΔΟΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ

19         ΚΕΦΑΛΑΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

20         ΚΕΧΑΓΙΑΣ            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ

21         ΚΥΡΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

22         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

23         ΚΩΤΣΙΔΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΠΕΤΡΟΣ

24         ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

25         ΜΑΡΚΑΚΗΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ           ΘΕΟΔΩΡΟΣ

26         ΜΟΥΤΣΙΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

27         ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

28         ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

29         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ

30         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ           ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ     ΜΑΤΘΑΙΟΣ

31         ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

32         ΠΑΠΟΥΔΑΡΗΣ    ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

33         ΠΑΤΙΚΑΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ

34         ΠΕΤΡΙΔΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

35         ΡΑΠΤΗΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

36         ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ        ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

37         ΣΑΛΑΜΕΤΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

38         ΣΑΡΑΓΛΙΑΔΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΠΕΤΡΟΣ

39         ΣΛΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

40         ΣΤΑΜΟΥ            ΜΙΧΑΗΛ             ΑΧΙΛΛΕΥΣ

41         ΤΖΟΥΛΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

42         ΦΛΩΡΟΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

43         ΧΑΛΚΙΑΣ             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

44         ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ

45         ΧΡΥΣΙΚΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ

                                       

Υποψήφιοι για Εκπρόσωπο της Μείζονος Περιφέρειας στο Δ.Σ                          

Α/Α       ΕΠΩΝΥΜΟ        ΟΝΟΜΑ            ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1           ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ     ΑΓΓΕΛΟΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2           ΚΑΛΑΠΟΤΛΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΣΤΕΡΓΙΟΣ

3           ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ